Vrijwilligersbeleid: GELOVEN IN DE TOEKOMST

Vrijwilligersbeleid: GELOVEN IN DE TOEKOMST

Vrijwilligersbeleid: GELOVEN IN DE TOEKOMST

Vrijwilligersbeleid: GELOVEN IN DE TOEKOMST

Dat is ook het motto van de commissie Vrijwilligersbeleid van onze parochie.

Veel mensen in onze geloofskernen dragen met hun inzet en expertise bij om voor de toekomst het motto veilig te stellen. De vele vrijwilligers dragen op die manier bij aan onze wens een levende parochie te zijn en te blijven.

De genoemde commissie heeft onze vrijwilligers met naam en functie behoorlijk goed in beeld, waar we vertrouwelijk mee werken.  Geen zorgen denkt u misschien. Toch kijkend naar de toekomst constateren we dat veel vrijwilligers meer dan een taak vervullen, daar zijn we dankbaar voor en blij mee. Maar zorgwekkender vinden wij de leeftijd van de vrijwilligers en dreigen er in de naaste toekomst vacatures te komen.

Op veel terreinen van ons kerk-zijn/parochie-zijn zullen we straks niet meer actief kunnen zijn door gebrek aan menskracht. We zouden dus nu alvast vele vacatures op een rijtje kunnen zetten. We willen dat nu nog niet doen, maar wel een beroep op u om na te denken een gedeelte van uw tijd aan de parochie te besteden.

We doen dan ook een beroep op u om als u uw steentje aan het geheel bij wilt dragen iets van u te laten horen.  Een commissielid zal dan contact met u  opnemen en zal u helpen uw plek te vinden.  Denkt u niet direct “niks voor mij en ik ben geen heilig boontje”. We hebben denkers en doeners nodig en niet alleen in ons kerkgebouw.

Denk maar eens aan: Bezoekwerk, niet alleen ouderen en zieken. Hulp bij diaconale-contacten, met mensen natuurlijk maar ook bij praktische zaken. Klusjes in de tuin, op het kerkhof of in de parochiegebouwen Natuurlijk ook in de liturgie, in de kerk dus. Mensen die een taak verrichten bij avondwake en afscheid van mede parochianen. Kinderen en jonge mensen helpen de weg te vinden in geloven en leven.

En nog veel meer…

Reken maar, in de parochie voor elk wat wils.
Meer inlichtingen via vrijwilligers@parochiegabriel.nl

Namens de commissie Vrijwilligersbeleid:

Sandra Bergevoet, Ben Aarsen

« oktober 2021 » loading...
M D W D V Z Z
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
do 28

Didam

28 oktober - 09:00
do 28

Zeddam

28 oktober - 19:00
do 28

Didam

28 oktober - 19:00
vr 29

Wehl

29 oktober - 09:30
za 30

’s-Heerenberg

30 oktober - 19:00
Mogelijk ook interessant:
Parochie H. Gabriël