Bedevaart naar Ierland

Bedevaart naar Ierland

Bedevaart naar Ierland

Bedevaart naar Ierland

Het Aartsbisdom Utrecht organiseert van 9 t/m 15 juni 2020 een bedevaart naar Ierland. In de parochies St. Ludger en St. Paulus leeft de hoop om met een groepje parochianen deel te nemen aan deze bijzondere bedevaart.

Daarom wordt samen met pastor Ronald den Hartog op woensdag 12 februari een informatiebijeenkomst georganiseerd in Lichtenvoorde. Een bedevaart is een prachtige manier om het geloof te verdiepen, nieuw indrukken op te doen en medegelovigen (beter) te leren kennen.

De bijeenkomst in Lichtenvoorde is bedoeld voor geïnteresseerden uit beide parochies, maar ook andere belangstellenden zijn van harte welkom! Gelovigen uit de twee parochies kunnen zich aanmelden voor deze avond bij pastor Den Hartog (pastor.den.hartog@gmail.com), geïnteresseerden van buiten beide parochies kunnen zich aanmelden bij Ben Lokate (lokate@aartsbisdom.nl).

De informatiebijeenkomst vindt plaats in de Parochiezaal aan de Rapenburgsestraat 23 te Lichtenvoorde en start om 19.30 uur. Deelnemers krijgen tijdens deze avond meer te horen over het land Ierland en de bedevaart die het aartsbisdom erheen organiseert onder begeleiding van mgr. Woorts en vicaris Cornelissen.

Het groene Ierland staat bekend om de mooie natuur en de rijke rooms-katholieke historie. Missionarissen uit Ierland verkondigden het geloof op het Europese vasteland, één van de bekendste is de nationale heilige Sint Patrick. Maar ook ‘onze’ St. Willibrord, apostel van de Lage Landen en patroonheilige van de Nederlandse Kerkprovincie en ons Aartsbisdom Utrecht, verbleef dertien jaar in een Iers klooster voordat hij hier met elf medemonniken het geloof in Christus en het Evangelie kwam brengen.

Meer informatie over deze bedevaart: https://www.vnb.nl/

Kerkberichten

In deze periode is pastorale nabijheid van groot belang. Hierover berichten wij via de kerkberichten in de lokale weekbladen, deze…

Lees verder »

Vrijheid

Zaterdag 26 juni wordt al aangemerkt als de ‘dag van de vrijheid’. De meeste beperkingen, die als gevolg…,

Lees verder »
« juli 2021 » loading...
M D W D V Z Z
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
za 24

’s-Heerenberg

24 juli - 19:00
zo 25

Didam

25 juli - 09:30
zo 25

Beek

25 juli - 11:00
di 27

Beek

27 juli - 09:00
wo 28

‘s-Heerenberg

28 juli - 19:00
Mogelijk ook interessant:
Parochie H. Gabriël