Bijzondere wereld

Bijzondere wereld

Bijzondere wereld

Bijzondere wereld

Beste mensen,

We maken bijzondere tijden mee. In de wereld gaat het maar over één onderwerp: het coronavirus. Een virus dat niet alleen ver weg is; het is in onze persoonlijke wereld terecht gekomen.

Allen hebben er op dit moment mee te maken gekregen. Ook binnen de parochie van de H. Gabriël. Er worden vele vragen gesteld. Wij proberen deze vragen als team en bestuur zo gauw als mogelijk te beantwoorden. Als parochie volgen wij de richtlijnen en adviezen die de overheid ons aanreikt.

Het lijkt wij alsof wij onze ordening van het leven, althans voor een tijdje, opnieuw moeten vinden. Door bijzondere maatregelen. Door elkaar even niet te treffen, door vergaderingen en ontmoetingen te verplaatsen in onze agenda. Dat maakt sommige onrustig. Je ontmoet ook een brede gemeenschappelijkheid; door samen onze verantwoordelijkheid te nemen.

We zoeken ook onze hoop en vertrouwen in het geloof. Heel nadrukkelijk in ons gebed. Het gebed kan ons wellicht rust en ordening brengen. Door ons kwetsbare leven uit handen te geven. Door onze kwetsbaarheid uit handen te geven, geeft het ons wonderlijk genoeg ook enige rust en bezinning. Door rust en bezinning krijgt alles ook zijn plaats.

Voor de tijd die komen gaat wens ik ons allen gezond verstand en een warm hart. Dat we voor elkaar bidden. Dat we laten weten, op welke wijze dan ook, dat we in geloof en leven bij elkaar horen (door een telefoontje, een app, een kaartje). Zo komen we samen deze tijden door.

Voor de actuele situatie van onze parochie wil ik graag verwijzen naar de website van de parochie.

Hartelijke groet, goede moed,
Namens bestuur en mijn collega in het pastoraat diaken Theo Reuling,
Pastoor Jurgen Jansen
 

« oktober 2021 » loading...
M D W D V Z Z
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
do 28

Didam

28 oktober - 09:00
do 28

Zeddam

28 oktober - 19:00
do 28

Didam

28 oktober - 19:00
vr 29

Wehl

29 oktober - 09:30
za 30

’s-Heerenberg

30 oktober - 19:00
Mogelijk ook interessant:
Parochie H. Gabriël