Doordeweekse dagvieringen

Doordeweekse dagvieringen

Doordeweekse dagvieringen

Doordeweekse dagvieringen

Kerkdiensten mogen na 1 juni onder strikte voorwaarden weer doorgang vinden. De Nederlandse bisschoppen hebben aan de R.K. parochies richtlijnen gegeven waaraan moet worden voldaan. Als parochie H. Gabriël hebben we er voor gekozen om vanaf vrijdag 5 juni de doordeweekse vieringen in Wehl, Beek, ‘s-Heerenberg en Didam weer op te starten. In de diverse locaties, en met hulp en inzet van vele vrijwilligers, zijn we deze vieringen nu aan het voorbereiden.

Voorlopig is echter nog niet alles bij het oude. Niet alleen is het aantal kerkgangers beperkt, er zijn ook voorwaarden gesteld aan de hygiëne – zoals het ontsmetten van handen, aan looproutes door de kerkruimte. Vooralsnog zal er ook geen zang zijn en mogen er maximaal 30 kerkgangers aanwezig zijn.

Wilt u een dagviering bijwonen?

– Blijf thuis bij gezondheidsklachten
– Houd 1,5 meter afstand
– Volg de instructies van de deurwachter
– Ontsmet uw handen bij binnenkomst kerk
– Loop via de aangegeven lijnen
– Neem plaats op een aangegeven plek

Het ontvangen de Heilige Communie is pas weer mogelijk met ingang van 14 juni en gaat ook gepaard met veiligheidsmaatregelen. De volgende stap hopen we op 4 juli te kunnen zetten mits de corona-cijfers een dalende lijn blijven tonen.

Livestream

Vanaf dinsdag 9 juni zullen de doordeweekse vieringen niet meer via de livestream te volgen zijn. De vieringen op zondag, vanuit de Mariakerk in Didam, blijven we vooralsnog wel via de livestream uitzenden.

Kerkberichten

In deze periode is pastorale nabijheid van groot belang. Hierover berichten wij via de kerkberichten in de lokale weekbladen, deze…

Lees verder »
« juli 2021 » loading...
M D W D V Z Z
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
vr 30

Wehl

30 juli - 09:30
za 31

Wehl

31 juli - 19:00
Mogelijk ook interessant:
Parochie H. Gabriël