Samen van betekenis voor de parochie

Samen van betekenis voor de parochie

Samen van betekenis voor de parochie

Samen van betekenis voor de parochie

Traditiegetrouw houden de kerken in ons land aan het begin van het jaar de Actie Kerkbalans. Als kerk, als parochie, als geloofskern, zijn we samen van betekenis in en voor de samenleving. Door de maatregelen rond corona zijn mensen meer en meer op zichzelf en hun kleine kring aangewezen en dan is de kerk een plek van verbinding, al dan niet via internet. We blijven onze inspannen om samen parochie te kunnen zijn. Want als gemeenschap zien we naar elkaar om en delen ons geloof in God met elkaar.

Juist nu is ons geloof van zorg om elkaar allesbehalve vanzelfsprekend maar heeft het zoveel te bieden. Als kerk, als mensen onderweg, willen wij hier een teken van zijn en blijven. Zoekend naar betekenis in deze onzekere tijd. Een plek om samen met anderen bemoedigd en geïnspireerd te raken. Om leven te vieren en in verdriet elkaar vast te houden. Waar mensen voor je bidden en een licht ontsteken. Maar ook een kerk en een gemeenschap waar we zelf datgene mogen zoeken en kunnen vinden wat ons sterkt in ons leven. De kerk van vandaag probeert aan die boodschap met vallen en opstaan handen en voeten te geven, ook in onze parochie H. Gabriël. En daarbij hebben wij u allen nodig. 

Vandaar dat ik u durf te vragen uw bijdrage voor ondersteuning van de kerk niet over te slaan. Zeker in deze tijd waarin de vaste kosten van de kerk doorgaan en er extra uitgaven worden gedaan om contact te houden met parochianen. In een samenleving waarin mensen steeds vaker op zichzelf zijn aangewezen, vormen we met elkaar een gemeenschap waar mensen altijd welkom zijn. Uw steun is daarbij van onschatbare waarde.

Wij danken u heel hartelijk voor uw bijdrage!

Met vriendelijke groet,

Pastoor Marc Oortman

Voorzitter parochiebestuur

« oktober 2021 » loading...
M D W D V Z Z
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
do 28

Didam

28 oktober - 09:00
do 28

Zeddam

28 oktober - 19:00
do 28

Didam

28 oktober - 19:00
vr 29

Wehl

29 oktober - 09:30
za 30

’s-Heerenberg

30 oktober - 19:00
Mogelijk ook interessant:
Parochie H. Gabriël