PAROCHIE

H. GABRIËL

St. Pancratiuskerk

’s-Heerenberg

St. Martinuskerk

Wehl

St. Oswalduskerk

Zeddam

Mariakerk

Didam

St. Martinuskerk

Beek

 

donderdag

1 nov.

Allerheiligen

 

 

 

 

 

Do. 19:00 uur

Eucharistieviering

J. Jansen

Latijns-Gregoriaans koor

 

 

vrijdag

2 nov.

Allerzielen

 

 

 

 

Vr. 9:00 uur

Eucharistieviering

J. Jansen

Dameskoor Didam 

 

 

Vr. 19:00 uur

Woord- en gebedsviering

Th. Reuling

Gemengd koor

‘s-Heerenberg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vr. 19:00 uur

Woord- en gebedsviering

J. Jansen

Gemengd koor Wehl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vr. 19:00 uur

Woord- en gebedsviering

Vrijwilligers

Gemengd koor Didam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vr. 19:00 uur

Woord- en gebedsviering

B. Aarsen

Gemengd koor Beek 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Loil

Vr. 19:00 uur

Woord- en gebedsviering

G. van der Ploeg

One More Voice

 

Kilder

Vr. 19:00 uur

Woord- en gebedsviering

H. Hendriksen

Gemengd koor Kilder

 

Nieuw-Dijk

Vr. 19:00 uur

Woord- en gebedsviering

L. Feijen

Gemengd koor Nieuw-Dijk

 

Braamt

Vr. 19:00 uur

Woord- en gebedsviering

G. Hendriksen

Cantorij

 

zaterdag

3 nov. 

 

 

 

 

Za. 19:00 uur

Eucharistieviering

B. Aarsen en

Th. Reuling

Gemengd koor

‘s-Heerenberg

Za. 19:00 uur

Eucharistieviering

J. Jansen

Gemengd koor Nieuw-Dijk 

 

 

 

 

Nieuw-Dijk

Za. 18:30 uur

Woord- en gebedsviering

St. Maarten

Vrijwilligers

zondag

4 nov.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zo. 9:30 uur

Eucharistieviering

B. Aarsen en

Th. Reuling

Gemengd koor Zeddam 

 

 

 

 

 

Zo. 9:30 uur

Eucharistieviering

J. Jansen

Gemengd koor Didam

KWD 

 

 

 

 

 

Zo. 11:00 uur

Eucharistieviering

J. Jansen

Gemengd koor Beek 

 

 

 

 

 

 

Nieuw-Wehl

Zo. 11:00 uur

Allerzielen

G. van der Ploeg

Middenkoor Nieuw-Wehl

 

Stokkum

Zo. 15:30 uur

Allerzielen

G. van der Ploeg 

zaterdag

10 nov.

 

 

  

 

Za. 19:00 uur

Eucharistieviering

J. Jansen

Middenkoor Nieuw-Wehl 

 

Za. 19:00 uur

Eucharistieviering

B. Aarsen en

Th. Reuling

Gemengd koor Wehl

 

Za. 17:00 uur

Woord- en gebedsviering

St. Maarten

G. van der Ploeg

 

 

 

zondag

11 nov. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zo. 9:30 uur

Eucharistieviering

J. Jansen

Latijns-Gregoriaans koor

 

 

 

 

 

 

Zo. 9:30 uur

Eucharistieviering

B. Aarsen en

Th. Reuling

Dameskoor Didam 

 

 

 

 

 

Zo. 11:00 uur

Eucharistieviering

H. Hendriksen

Gemengd koor Nieuw-Dijk

 

Zo. 18:00 uur

Woord- en gebedsviering

St. Maarten

Vrijwilligers 

 

zaterdag

17 nov.

en

zondag

18 nov.

 

 

 

Za. 19:00 uur

Eucharistieviering

Caeciliafeest

B. Aarsen

Gemengd koor

’s-Heerenberg 

 

 

Za. 19:00 uur

Eucharistieviering

J. Jansen

One More Voice

 

 

 

 

Zo. 9:30 uur

Eucharistieviering

B. Aarsen

Gemengd koor Zeddam

 

 

 

Zo. 9:30 uur

Eucharistieviering

Caeciliafeest

J. Jansen

Latijns-Gregoriaans koor

 

 

Zo. 11:00 uur

Eucharistieviering

J. Jansen

Gemengd koor Beek

 

 

 

 

zaterdag

24 nov.

en

zondag

25 nov. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za. 19:00 uur

Eucharistieviering

J. Jansen

Dameskoor Didam     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za. 19:00 uur

Eucharistieviering

Caeciliafeest

B. Aarsen

Gemengd koor Wehl 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Zo. 9:30 uur

Eucharistieviering

Caeciliafeest

J. Jansen en

L. Feijen

Gemengd koor Zeddam 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zo. 9:30 uur

Eucharistieviering

H. Hendriksen

Gemengd koor Didam 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zo. 11:00 uur

Eucharistieviering

Caeciliafeest

B. Aarsen en

G. Hendriksen

Gemengd koor Beek  

 

 

 

 

 

 

 

  

Nieuw-Dijk

Za. 19:00 uur

Communieviering

Caeciliafeest

G. van der Ploeg

Gemengd koor Nieuw-Dijk

 

Stokkum

Za. 19:00 uur

Communieviering

Caeciliafeest

L. Feijen

Inter Nos